Kategoria: Aktualności


Cennik

Cennik usług za przyjmowanie odpadów w ZZO Lulkowo

Uchwała nr 56 2015

Zarządzenie wewnętrzne nr 25/15 ws. wysokości funduszu rekultywacyjnego

Cennik usług transportowych obowiązujący od 1.03.2015 r.

Na terenie Miasta Gniezna

Rodzaj pojazdu Cena jednostkowaza wynajem do 1 godziny Cena jednostkowa za każde rozpoczęte 1/2 godziny
Samochody dostawcze do 2 ton 59,92zł (netto)73,70zł (brutto) 29,96zł (netto)36,85zł (brutto)
Samochód multicar drabinka 62,06zł (netto)76,33zł (brutto) 31,03zł (netto)38,17zł (brutto)
Samochody ciężarowe powyżej 2 ton 72,00zł (netto)88,56zł (brutto) 36,00zł (netto)44,28zł (brutto)
Podnośnik hydrauliczny z koszem 92,02zł (netto)113,18zł (brutto) 46,01zł (netto)56,59zł (brutto)
Koparko-Ładowarka „Ostrówek” 86,67zł (netto)106,60zł (brutto) 43,34zł (netto)53,30zł (brutto)
Usługa polewania i zmywania 153,01zł (netto)165,25zł (brutto) 76,51zł (netto)82,63zł (brutto)

W przypadku usług poza terenem Miasta Gniezna do stawek godzinowych należy doliczyć stawki za przejechane kilometry w wysokości:

Rodzaj pojazdu Cena jednostkowazł/km
Samochody dostawcze do 2 ton 1,40zł (netto)1,72zł (brutto)
Samochód multicar drabinka 1,94zł (netto)2,39zł (brutto)
Samochody ciężarowe powyżej 2 ton 2,50zł (netto)3,08zł (brutto)
Podnośnik hydrauliczny z koszem 4,49zł (netto)5,52zł (brutto)
Koparko-Ładowarka „Ostrówek” 2,51zł (netto)3,09zł (brutto)

 

Cennik zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego dostarczanego przez placówki kulturalno-oświatowe i pozostałe podmioty prawne. Cennik obowiązuje od 1.11.2013. 

Rodzaj zużytego sprzętu elektrycznegoi elektronicznego Placówki kulturalno-oświatowe[cena w zł/kg] Pozostałe podmioty prawne[cena w zł/kg]
Monitory, telewizory, terminale i inne urządzenia zawierające kineskopy, sprzęt chłodniczy, lodówki, zamrażarki, klimatyzatory 0,40 zł 3,00 zł
Zestawy komputerowe, klawiatury, drukarki, drobny sprzęt elektroniczny i elektryczny, sprzęt AGD, pralki oraz sprzęt telekomunikacyjny 0,15 zł 1,20 zł
Zużyte źródła światła zawierające rtęć 0,55/sztukę 3,00/sztukę

 

Według ustawy o ZSEE z dn. 29 lipca 2005 r. (Dz. U. nr 180, poz. 1495, art. 3, pkt. 2 oraz art. 37) nieodpłatnie przyjmowany jest sprzęt pochodzący z gospodarstw domowych.

Do powyższych cen należy doliczyć podatek VAT 8%.


Zakres działalności ZZO Lulkowo

Jeszcze nie tak dawno temu Lulkowo pełniło funkcję miejskiego składowiska odpadów. Przełom nastąpił w 2015 roku. Z dniem 3 czerwca uruchomiony został nowoczesny Zakład Zagospodarowania Odpadów, obsługujący 14 gmin powiatów gnieźnieńskiego i wrzesińskiego. W ten sposób dla Lulkowa otworzył się nowy rozdział w historii gospodarki odpadami. Nowy zakład odpowiada najwyższym standardom ochrony środowiska i pozwala w sposób nowoczesny, ekonomiczny, ekologiczny odbierać, a także segregować odpady komunalne.

Obecnie do zakresu działalności ZZO Lulkowo należy:

– odbiór odpadów komunalnych;

– segregacja odpadów;

– biostabilizacja frakcji podsitowej w zamkniętych bioreaktorach i selektywnie zebranej frakcji zielonej na otwartej pryzmie kompostowej;

– demontaż odpadów wielkogabarytowych;

– magazynowanie wysegregowanych odpadów surowcowych, problemowych, oraz komponentów do produkcji paliwa zastępczego.

Istotnym elementem całej instalacji jest stacja przeładunkowa, znajdująca się w miejscowości Bardo. Jej głównym zadaniem jest przyjmowanie odpadów z pięciu gmin powiatu wrzesińskiego, w celu dalszego transportu do Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie. Zabieg ten pozwala w znaczący sposób obniżyć koszty transportu.


BIP

Wszelkie informacje, dotyczące URBIS sp. z o.o. znajdą Państwo na stronach Biuletynu Informacji Publicznej:

http://www.urbis.ires.pl/

bip_logo_pomn1_grad


Zakład Zagospodarowania Odpadów

Strona ZZO Lulkowo: http://zzolulkowo.eu/

ZZO Lulkowo jest Regionalną Instalacją Przetwarzania Odpadów Komunalnych.
Uchwalą_nr_VIII_201_15  Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z dnia 29.06.2015 r. w sprawie wykonania Planu Gospodarki Odpadami dla województwa wielkopolskiego na lata 2012-2017 Zakład Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie uzyskał status Regionalnej Stacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych dla obsługi regionu VII województwa wielkopolskiego obejmującego gminy powiatu gnieźnieńskiego i wrzesińskiego.
Odpady z gmin powiatu wrzesińskiego są przyjmowane w Stacji Przeładunkowej w miejscowości Bardo, gmina Września, natomiast odpady z gmin powiatu gnieźnieńskiego są przyjmowane w ZZO Lulkowo.

Zakład Zagospodarowania Odpadów

Lulkowo

62-200 Gniezno

tel. 61 424-58-71

e-mail: zzo@urbis.gniezno.pl

Fundusz rekultywacji składowiska w Lulkowie, gm. Gniezno

Uchwała oraz cennik za przyjmowanie odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne do ZZO w Lulkowie

Uchwała oraz cennik za przyjmowanie odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne do ZZO w Lulkowie obowiązujący od 1 stycznia 2018 roku

Zakres działalności ZZO Lulkowo

Regulamin Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych ( PSZOK ) w Lulkowie

Regulamin Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych ( PSZOK ) w Gnieźnie

Regulamin przyjmowania odpadów w ZZO Lulkowo i Stacji Przeładunkowej w Bardo

Uchwała dotycząca dot. zmiany w Regulaminie przyjmowania odpadów w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie oraz Stacji Przeładunkowej Odpadów w Bardo. 

 


Zakład Oczyszczania Miasta

Zakład Oczyszczania Miasta
ul. B. Chrobrego 21
62-200 Gniezno

tel. 61 424-58-60
e-mail: zom@urbis.gniezno.pl

Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku: 6.00 – 14.00

Świadczymy usługi w zakresie:

  • oczyszczanie ulic i placów
  • wywóz nieczystości stałych
  • usługi transportowe
  • wynajem sprzętu specjalistycznego wraz z obsługą

Zapraszamy do odwiedzania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który jest czynny w soboty w godzinach od 8:00 do 14:00 oraz w piątki od 15:00 do 17:00. PSZOK jest nieczynny w dni świąteczne. Poniżej w Regulaminie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdzie Państwo wykaz odpadów, jakie można pozostawić w Punkcie. 

Regulamin Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Gnieźnie

Wzór oświadczenia

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie – Zakład Oczyszczania Miasta podaje to wiadomości terminy odbioru zmieszanych odpadów komunalnych, zbiórki selektywnej oraz odpadów zielonych w II kwartale 2018 roku z terenu Miasta Gniezna.

Stare Miasto:

Stare Miasto, Bednarski Rynek, Chociszewskiego, Chrobrego, Cierpięgi, Czysta, Dalkoska, Dąbrówki, Dworcowa, Farna, Franciszkańska, Garbarska, Grzybowo, Św. Jana, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Jolenty, Kaszarska, Kilińskiego, Kościuszki, Krótka, Krzywe Koło, Lecha, Łaskiego, Łącznica, Łąkowa, Łubieńskiego, 3 Maja, Św. Michała, Mickiewicza, Mieszka I, Moniuszki, Pocztowa, Podgórna, Powstańców Wlkp. Przecznica, Rybna, Rynek, Rzeźnicka, Seminaryjna, Sienkiewicza, Słomianka, Sobieskiego, Strumykowa, Plac 21 Stycznia, Świętokrzyska, Tumska, Warszawska, Wawrzyńca, Św. Wojciecha, Wyszyńskiego, Zaułek, Zielony Rynek, Żabia, Żuławy, Żwirki i Wigury

Terminy wywozu opadów komunalnych

Osiedle nr I – Osiedle Tysiaclecia

Barciszewskiego, Budowlanych, Chudoby, Cicha, Kwiatowa, Laubitza, Paczkowskiego, Roosevelta, Sikorskiego, Sobieralskiego, Spokojna, Staszica, Zabłockiego

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr II – Osiedle Winiary i Róża

Biskupińska, Gdańska, Orcholska, Kresowa, os. Jagiellońskie, os. Kazimierza Wielkiego, os. Łokietka, os. Orła Białego, os. Piastowskie, Pałucka, Pomowska, Spichrzowa, Wełnicka, Wodna, Zamiejska, Zgodna

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr III – Osiedle Konikowo

Chełmońskiego, Cieszkowskiego, Kasprowicza, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konikowo, Lelewela, Libelta, Marcinkowskiego, Matejki, Paderewskiego, Parkowa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Żeromskiego

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr IV – Osiedle Arkuszewo

Asnyka, Daleka, Dobrzyńska,Dożynkowa, Gębicka, Grodzka, Harcerska, Hetmańska, Inowrocławska, Kanclerska, Kasztelańska, Krańcowa, Kruszwicka, Kujawska, Lutosławskiego, Mała, Mazowiecka, Mogileńska, Mokra, Norwida, Odległa, Olsztyńska, Orna, Pomorska, Poselska, Prześwit, Pszeniczna, Rolna, Równa, Rubież, Rycerska, Senatorska, Szopena, Toruńska, Trzemeszeńska, Wierzbiczany, Wschodnia, Zatorze, Zabłockiego, Książęca, Marszałkowska

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr V – Osiedle Skiereszewo

Bartnicza, Bluszczowa, Chłopska, Dojazd, Głęboka,Kaliska, Kiszkowska, Konwaliowa, Kostrzyńska, Kościańska, Leszczyńska, Leśmiana, Liliowa, Malwowa, Ogrodowa, Orzeszkowej, Pobiedziska, Poprzeczna, Poznańska, Różana, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Storczykowa, Swarzędzka, Topolowa, Tulipanowa, Warzywna, Wieśniacza, Zielna, Żytnia

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr VI – Osiedle Piekary

Bema, Bzowa, Czarneckiego, Dąbrowskiego, Drobna, Gołębia, Górna, Kłeckoska, Łanowa, Miodowa, Młodzieży Polskiej, Młyńska, Modra, Myśliwiecka, Niska, Okopowa, Piekary, Pogodna, Promienista, Radosna, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Turkusowa, Zachodnia, Zakątek, Żerniki

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr VII – Osiedle Dalki

Agrestowa, Akacjowa, Baczyńskiego, Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cienista, Czereśniowa, Fredry, Gajowa, Gronowa, Herberta, Jabłoniowa, Jagodowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jeżynowa, Kasztanowa, Krasickiego, Kraszewskiego, Lipowa, Ludwiczaka, Makuszyńskiego, Malinowa, Miłosza, Mnichowska, Morelowa, Nałkowskiej, Odonica, Orzechowa, Porzeczkowa, Prosta, Prusa, Przemysława, Skrajna, Słowiańska, Śliwowa, Wiśniowa, Ziemowita

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr VIII – Osiedle Pustachowa

Biała, Boczna, Chłodna, Cisowa, Czeremchowa, Dzieci Wrzesińskich, Gębarzewska, Graniczna, Halna, Jarzębowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesionowa, Kalinowa, Kokoszki, Konopnickiej, Leszczynowa, Nowa, Platanowa, Polna, Południowa, Pstrowskiego, Półwiejska, Pustachowska, Traugutta, Ugory, Wiązowa, Wiejska, Wrzesińska, Wrzosowa, Zacisze, Żwirowa

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr IX – Osiedle Osiniec + Osiedle Grunwaldzkie

28 Grudnia, 17 Dywizji Piechoty, Armii Krajowej, Armii Poznań, Artyleryjska, Batalionowa, Błękitna, Boh. Westerplatte, Borowa, Bursztynowa, Cechowa, Cedrowa, Cymsa, Cyprysowa, Dębińska, Długosza, Grabowa, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Hoża, Jałowcowa, Jodłowa, Kadłubka, Kamp. Wrześniowej, Kawiary, Klonowa, Kolejowa, Kombatantów, Kopernika, Kosynierów, Ks. Sobczaka, Krucza, Księżycowa, Lazurowa, Leśna, Listopadowa, Łowiecka, Magnoliowa, Miła, Modrzewiowa, Nowaszki, Obrońców Gniezna, Osikowa, Osiniec, Piaskowa, Pławnik, Podchorążych, Podleśna, Powst. Warszawsk., Promykowa, Pułkowa, Słoneczna, Sokoła, Sosnowa, Starowiejska, Stolarska, Strzelecka, Sucha, Surowieckiego, Swojska, Szewska, Ślusarska, Świerkowa, Taczaka, Tęczowa, Wachtla, Wąska, Wesoła, Widna, Wierzbowa, Wiklinowa ,Wiosenna, Wiosny Ludów, Witkowska , Wojskowa, Wolności, Zagajnikowa Żołnierska

Terminy wywozu odpadów komunalnych

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie – Zakład Oczyszczania Miasta podaje do wiadomości terminy wywozu zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej – worki na terenie Gminy Gniezno w pierwszej połowie 2018 roku. 

Harmonogram wywozu odpadów – Gmina Gniezno (I pół. 2018)

Harmonogram wywozu odpadów – Gmina Gniezno (I poł. 2018) – miejsca trudno dostępne

Nowe zasady selektywnej zbiórki, obowiązujące od 1 stycznia 2018 roku:

Nowe zasady segregacji

Cennik usług transportowych obowiązujący od 1.03.2015 r.

Na terenie Miasta Gniezna:

Rodzaj pojazdu Cena jednostkowa za wynajem do 1 godziny Cena jednostkowa za każde rozpoczęte 1/2 godziny
Samochody dostawcze do 2 ton 59,92zł (netto)73,70zł (brutto) 29,96zł (netto)36,85zł (brutto)
Samochód multicar drabinka 62,06zł (netto)76,33zł (brutto) 31,03zł (netto)38,17zł (brutto)
Samochody ciężarowe powyżej 2 ton 72,00zł (netto)88,56zł (brutto) 36,00zł (netto)44,28zł (brutto)
Podnośnik hydrauliczny z koszem 92,02zł (netto)113,18zł (brutto) 46,01zł (netto)56,59zł (brutto)
Koparko-Ładowarka „Ostrówek” 86,67zł (netto)106,60zł (brutto) 43,34zł (netto)53,30zł (brutto)
Usługa polewania i zmywania 153,01zł (netto)165,25zł (brutto) 76,51zł (netto)82,63zł (brutto)

W przypadku usług poza terenem Miasta Gniezna do stawek godzinowych należy doliczyć stawki za przejechane kilometry w wysokości:

Rodzaj pojazdu Cena jednostkowa zł/km
Samochody dostawcze do 2 ton 1,40zł (netto)1,72zł (brutto)
Samochód multicar drabinka 1,94zł (netto)2,39zł (brutto)
Samochody ciężarowe powyżej 2 ton 2,50zł (netto)3,08zł (brutto)
Podnośnik hydrauliczny z koszem 4,49zł (netto)5,52zł (brutto)
Koparko-Ładowarka „Ostrówek” 2,51zł (netto)3,09zł (brutto)

Cennik zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego dostarczanego przez placówki kulturalno-oświatowe i pozostałe podmioty prawne. Cennik obowiązuje od 1.11.2013. 

Rodzaj zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego Placówki kulturalno-oświatowe [cena w zł/kg] Pozostałe podmioty prawne [cena w zł/kg]
Monitory, telewizory, terminale i inne urządzenia zawierające kineskopy, sprzęt chłodniczy, lodówki, zamrażarki, klimatyzatory 0,40 zł 3,00 zł
Zestawy komputerowe, klawiatury, drukarki, drobny sprzęt elektroniczny i elektryczny, sprzęt AGD, pralki oraz sprzęt telekomunikacyjny 0,15 zł 1,20 zł
Zużyte źródła światła zawierające rtęć 0,55/sztukę 3,00/sztukę

Według ustawy o ZSEE z dn. 29 lipca 2005 r. (Dz. U. nr 180, poz. 1495, art. 3, pkt. 2 oraz art. 37) nieodpłatnie przyjmowany jest sprzęt pochodzący z gospodarstw domowych.

Do powyższych cen należy doliczyć podatek VAT 8%.

 

 Miejsce odbioru zużytego sprzętu elektrycznego
i elektronicznego:
Dla placówek kulturalno – oświatowych:
Zakład Oczyszczania Miasta – Gniezno, ul. Chrobrego 21Dla pozostałych podmiotów prawnych:
Zakład Zagospodarowania Odpadów – LulkowoOsoba oddająca zużyty sprzęt powinna mieć pieczątkę firmy i powinna być upoważniona do podpisywania faktur. 

Komórka Nadzoru i Dokumentacji

dyre

Komórka Nadzoru i Dokumentacji
ul. Chrobrego 24/25
62-200 Gniezno

tel. 061 424-58-45

e-mail: knid@urbis.gniezno.pl

– projekty budynków jednorodzinnych
– adaptacje projektów typowych
– projekty dociepleń budynków z kolorystyką
– projekty instalacji wod-kan, gaz i c.o.
– prowadzimy nadzory budowlane, instalacyjne
– wykonujemy kosztorysy inwestorskie, powykonawcze
– doradztwo techniczne


Rejonowa Administracja Domów nr 2

rad2

Rejonowa Administracja Domów Nr 2
ul. Chrobrego 24/25
62-200 Gniezno

e-mail: rad2@urbis.gniezno.pl

Biuro Obsługi Klienta
tel. 061 424-58-75
tel. kom. 0 519 333 703

e-mail: bok@urbis.gniezno.pl

Godziny urzędowania:
– poniedziałki: 7:00 – 15:00 (dyżury do 16:00)
– wtorek – piątek: 7:00 – 15:00

Kierownik: Włodzimierz Kosowski tel. 61 424 58 88
Z-ca Kierownika: Jacek Frankiewicz tel. 61 424 58 89
Z-ca Kierownika: Roman Ortarzewski tel. 61 424 58 77

I. Zakres działalności w nieruchomościach zarządzanych przez spółkę URBIS:
– utrzymanie nieruchomości w należytym stanie technicznym poprzez wykonywanie konserwacji i remontów;
– prowadzenie dokumentacji technicznej (dokumentacji przeglądów okresowych);
– utrzymanie porządku, czystości i estetyki na nieruchomościach;
– analizowanie kosztów i ich minimalizowanie;
– przyjmowanie zgłoszeń i ich załatwianie

Ewa Smyk
tel. 61 424 58 83
e-mail: ewa.smyk@urbis.gniezno.pl

ul. Garbarska 2, 3, 6, 7
ul. Jeziorna 1, 1a, 2, 13, 14, 15
ul. Warszawska 16, 17, 21, 26, 33, 39
ul. Św. Wawrzyńca 9, 10, 11, 14a, 15-16, 18-19, 33, 34
ul. Zaułek 4, 6

Jacek Dudek
tel. 61 424 58 83
e-mail: jacek.dudek@urbis.gniezno.pl

ul. Cierpięgi 16, 17, 18, 25, 26
ul. Dalkoska 17, 18, 18a, 19, 20
ul. Kłeckoska 72
ul. Kościuszki 9, 12, 13
ul. Krótka 4
ul. Lecha 1, 5, 12, 12A
ul. Powstańców Wielkopolskich9, 45
ul. Rybna 15, 16, 18

Krzysztof Król
tel. 61 424 58 84
e-mail: krzysztof.krol@urbis.gniezno.pl

ul. Dąbrówki 1, 8, 9, 10, 16, 17
ul. Krzywe Koło 7A
ul. Sienkiewicza 10, 11, 18, 23, 24, 27
ul. Żuławy 34, 35a, 36, 37
ul. Świętokrzyska 1b, 4, 25, 26, 27, 28

Alicja Pochylska
tel. 61 424 58 84
e-mail: alicja.pochylska@urbis.gniezno.pl

ul. Mieszka I 15, 16-18, 25, 62
ul. Plac 21 Stycznia 5, 11
ul. Zielony Rynek 8, 9

Małgorzata Gruszczyńska
tel. 61 424 58 85
e-mail: m.gruszczynska@urbis.gniezno.pl

ul. Farna 2
ul. Kaszarska 3
ul. Łaskiego 15, 17, 25
ul. Łubieńskiego 8, 15
ul. Św. Michała 14, 20
ul. Podgórna 7
ul. Rynek 4, 14
ul. Rzeźnicka 7
ul. Tumska 14
ul. Św. Wojciecha 7

Adam Śmielecki
tel. 61 424 58 91
e-mail: adam.smielecki@urbis.gniezno.pl

ul. Łubieńskiego 4-6
ul. Rynek 10
ul. Rynek5/Farna 9
ul. 3 Maja 7, 7A, 14, 21
ul. Budowlanych 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39
ul. Konikowo 2
ul. Libelta 52
ul. Mała 1
ul. Pocztowa 13,
ul. Reymonta 15
ul. Roosevelta 67, 69, 72
ul. Sikorskiego 12 (lokal użytkowy)
ul. Zamiejska 7

Przemysław Owczarzak
tel. 61 424 58 81
e-mail: p.owczarzak@urbis.gniezno.pl

ul. 3 Maja 30, 35, 49
ul. Budowlanych 21, 24, 25, 26, 28
ul. Chociszewskiego 27
ul. Jolenty 4, 5, 10, 18,
ul. Mogileńska 2
ul. Roosevelta 45, 55, 57
ul. Roosevelta / Staszica 63, 1/1A
ul. Staszica 2, 7, 9, 11, 12a (lokal użytkowy)

Michał Helik
tel. 61 424 58 93
e-mail: michal.helik@urbis.gniezno.pl

ul. Gdańska 106A, 106B
ul. Chudoby 4, 6, 8, 10
Os. Kazimierza Wielkiego 21
ul. Kołłątaja 20
ul. Konikowo 23
Os. Jagiellońskie 22
ul. Roosevelta 59A, 59B, 61
ul. Słowackiego 3, 3a, 11
ul. Żwirki i Wigury 23, 25

Danuta Połczyńska
tel. 61 424 58 82
e-mail: danuta.polczynska@urbis.gniezno.pl

ul. Grzybowo 16, 22-23, 24, 35
ul. Jasna 4-5
ul. Kilińskiego 17
ul. Krzywe Koło 5, 5c
ul. Libelta 53, 56
ul. Roosevelta 62-64
ul. Wyszyńskiego 7, 9, 13, 25-27
ul. Jana Pawła II 4, 5, 7-8
ul. Chrobrego 15 / Sienkiewicza 1

Liliana Grzywnowicz
tel. 61 424 58 82
e-mail: liliana.grzywnowicz@urbis.gniezno.pl

ul. Chrobrego 8, 24, 40/41
ul. Czysta 2, 2a, 2b, 5
ul. Słomianka 1, 7, 10, 10a, 10b, 11
ul. Sobieskiego 13-13a, 16, 18, 18a, 19/20, 21
ul. Św. Wawrzyńca 39, 39A
ul. Mieszka I 37, 48, 54, 56

II. Zakres działalności w lokalach administrowanych przez spółkę URBIS w nieruchomościach zarządzanych przez inne podmioty:
– przyjmowanie zgłoszeń i ich załatwianie

Ewa Smyk
tel. 61 424 58 83
e-mail: ewa.smyk@urbis.gniezno.pl

ul. Warszawska 5

Jacek Dudek
tel. 61 424 58 83
e-mail: jacek.dudek@urbis.gniezno.pl

ul. Cierpięgi 7

Krzysztof Król
tel. 61 424 58 84
e-mail: krzysztof.krol@urbis.gniezno.pl

ul. Dąbrówki 13
ul. Sienkiewicza 19, 22
ul. Świętokrzyska 7
ul. Żuławy 31A

Alicja Pochylska
tel. 61 424 58 84
e-mail: alicja.pochylska@urbis.gniezno.pl

ul. Zielony Rynek 6
ul. Mieszka I 31
ul. Mickiewicza 3, 4

Małgorzata Gruszczyńska
tel. 61 424 58 85
e-mail: m.gruszczynska@urbis.gniezno.pl

ul. Rynek 12, 20

Adam Śmielecki
tel. 61 424 58 91
e-mail: adam.smielecki@urbis.gniezno.pl

ul. Budowlanych 33
ul. Pocztowa 18

Przemysław Owczarzak
tel. 61 424 58 81
e-mail: p.owczarzak@urbis.gniezno.pl

ul. 3 Maja 32
ul. Staszica 4, 21

Michał Helik
tel. 61 424 58 93
e-mail: michal.helik@urbis.gniezno.pl

os. Jagiellońskie 20
os. Kazimierza Wielkiego 7
ul. Barciszewskiego 12
ul. Sobieralskiego 13

Danuta Połczyńska
tel. 61 424 58 82
e-mail: danuta.polczynska@urbis.gniezno.pl

ul. Jasna 3
ul. Grzybowo 15
ul. Krzywe Koło 5B
ul. Wyszyńskiego 18

Liliana Grzywnowicz
tel. 61 424 58 82
e-mail: liliana.grzywnowicz@urbis.gniezno.pl

ul. B. Chrobrego 1, 11


Rejonowa Administracja Domów nr 1

rad1

Rejonowa Administracja Domów Nr 1
ul. Chrobrego 24/25
62-200 Gniezno

tel. 061 424-58-48

e-mail: rad1@urbis.gniezno.pl

Godziny urzędowania:
– poniedziałki: 7:00 – 17:00
– wtorek – piątek: 7:00 – 15:00

Kierownik: Ewa Kamińska tel. 61 424 58 46
Z-ca Kierownika: Elżbieta Kasprzyk tel. 61 424 58 49

Zakres działalności:
– utrzymanie nieruchomości w należytym stanie technicznym poprzez wykonywanie konserwacji i remontów:
– prowadzenie dokumentacji technicznej (dokumentacji przeglądów okresowych)
– utrzymanie porządku, czystości i estetyki na nieruchomościach
– analizowanie kosztów i ich minimalizowanie
– przyjmowanie zgłoszeń i ich załatwianie
– administracja targowisk

Ewa Kamińska
tel. 61 424 58 46

ul. Wierzbowa 4
ul. Witkowska 12, 12b
ul. Warszawska 16 (hale targowe)
ul. Wrzesińska 43-55

Krzysztof Adamski
tel. 61 424 58 69; tel. kom. 508 052 165

Plac Targowy ul. Plac 21 Stycznia
Plac Targowy ul. Wyszyńskiego
Pasaż handlowy ul. Roosevelta 63/ Staszica

Elżbieta Kasprzyk
tel. 61 424 58 49

ul. Gajowa 27
ul. Ludwiczaka 16, 18, 18a, 18b
ul. Orzeszkowej 10, 12, 14, 16-18
ul. Poznańska 14, 18, 86
ul. Witkowska 107/109
ul. Wrzesińska 34-36
ul. Zaułek 2
ul. Strumykowa 1, 5, 7, 10

Anna Kuźniewska
tel. 61 424 58 48

Ul. Armi Krajowej 2a, 4, 6, 8, 16
ul. Liliowa 7
ul. Południowa 17, 26, 38
ul. Poznańska 16, 20, 26, 92/94
ul. Pustachowa 35
ul. Różana 1-9
ul. Tulipanowa 1-19
ul. Witkowska 30, 32, 34
ul. Wrzesińska 3, 55

Danuta Owczarzak
tel. 61 424 58 67

ul. 17 Dywizji Piechoty 2, 3, 3a, 5, 5a, 7, 9, 11, 11a
ul. Lecha 1a, 1b
ul. Cierpięgi,
ul. Czysta 1, 2C
ul. Pstrowskiego 13, 15
ul. Cymsa 1a, 1b, 2b, 5d, 7
ul. Wrzesińska 5

Karolina Ryczkowska
tel. 61 424 58 47

ul. Marii Konopnickiej 5
ul. Krucza 1, 2, 3, 3a, 5, 8
ul. Wesoła 5
ul. Wiosenna 1, 3, 5
ul. Witkowska 28

Sebastian Zawadzki
tel. 61 424 58 50

ul. Grunwaldzka 1, 1a, 5, 5a, 7, 9, 11, 13, 15,
ul. Armii Krajowej 18, 20, 22, 24
ul. Cymsa 4, 6, 8, 10
ul. Wesoła 1
ul. Kawiary 33
ul. Słoneczna 22



Pages: 1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 21

Kategorie