Nowe harmonogramy zbiórki odpadów!

URBIS sp. z o.o. w Gnieźnie – Zakład Oczyszczania Miasta podaje to wiadomości terminy odbioru zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej w III kwartale 2016 roku z terenu Miasta Gniezna oraz z Gminy Gniezno w II półroczu 2016 roku. 

Stare Miasto, Bednarski Rynek, Chociszewskiego, Chrobrego, Cierpięgi, Czysta, Dalkoska, Dąbrówki, Dworcowa, Farna, Franciszkańska, Garbarska, Grzybowo, Św. Jana, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Jolenty, Kaszarska, Kilińskiego, Kościuszki,  Krótka, Krzywe Koło,  Lecha, Łaskiego, Łącznica, Łąkowa, Łubieńskiego,  3 Maja, Św. Michała,  Mickiewicza, Mieszka I, Moniuszki,  Pocztowa, Podgórna, Powstańców Wlkp. Przecznica,  Rybna, Rynek, Rzeźnicka, Seminaryjna, Sienkiewicza, Słomianka, Sobieskiego,  Strumykowa, Plac 21 Stycznia, Świętokrzyska, Tumska, Warszawska, Wawrzyńca, Św. Wojciecha, Wyszyńskiego, Zaułek, Zielony Rynek, Żabia, Żuławy, Żwirki i Wigury

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych – zabudowa jedno i wielorodzinna

Terminy wywozu – zbiórka selektywna (odpady suche) – zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr I –  Osiedle Tysiaclecia

Barciszewskiego, Budowlanych, Chudoby, Cicha, Kwiatowa, Laubitza, Paczkowskiego, Roosevelta, Sikorskiego, Sobieralskiego, Spokojna, Staszica, Zabłockiego

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych – zabudowa jedno i wielorodzinna

Terminy wywozu – zbiórka selektywna (odpady suche) – zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr II – Osiedle Winiary

Biskupińska, Gdańska, Orcholska, Kresowa, os. Jagiellońskie, os. Kazimierza Wielkiego,    os. Łokietka, os. Orła Białego, os. Piastowskie, Pałucka, Pomowska, Spichrzowa, Wełnicka, Wodna, Zamiejska, Zgodna

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych – zabudowa jedno i wielorodzinna

Terminy wywozu – zbiórka selektywna (odpady suche) – zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr III – Osiedle Konikowo

Chełmońskiego, Cieszkowskiego, Kasprowicza, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konikowo, Lelewela, Libelta, Marcinkowskiego, Matejki, Paderewskiego, Parkowa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Żeromskiego

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych – zabudowa jedno i wielorodzinna

Terminy wywozu – zbiórka selektywna (odpady suche) – zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr IV – Osiedle Arkuszewo

Asnyka, Daleka, Dobrzyńska,Dożynkowa, Gębicka, Grodzka, Harcerska, Hetmańska, Inowrocławska, Kanclerska, Kasztelańska, Krańcowa, Kruszwicka, Kujawska, Lutosławskiego, Mała, Mazowiecka, Mogileńska, Mokra, Norwida, Odległa, Olsztyńska, Orna, Pomorska, Poselska, Prześwit, Pszeniczna, Rolna, Równa, Rubież, Rycerska, Senatorska, Szopena, Toruńska, Trzemeszeńska, Wierzbiczany, Wschodnia, Zatorze

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych – zabudowa jedno i wielorodzinna

Terminy wywozu – zbiórka selektywna (odpady suche) – zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr V – Osiedle Skiereszewo

Bartnicza, Bluszczowa, Chłopska, Dojazd, Głęboka,Kaliska, Kiszkowska, Konwaliowa, Kostrzyńska, Kościańska, Leszczyńska, Leśmiana, Liliowa, Malwowa, Myśliwiecka  od nr 52, Ogrodowa, Orzeszkowej, Pobiedziska, Poprzeczna, Poznańska, Różana, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Storczykowa, Swarzędzka, Topolowa, Tulipanowa, Warzywna, Wieśniacza, Zielna, Żytnia

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych – zabudowa jedno i wielorodzinna

Terminy wywozu – zbiórka selektywna (odpady suche) – zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr VI – Osiedle Piekary

Bema, Bzowa, Czarneckiego, Dąbrowskiego, Drobna, Gołębia, Górna, Kłeckoska, Łanowa, Miodowa, Młodzieży Polskiej, Młyńska, Modra, Myśliwiecka do nr 51, Niska, Okopowa, Piekary, Pogodna, Promienista, Radosna, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Turkusowa, Zachodnia, Zakątek, Żerniki

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych – zabudowa jedno i wielorodzinna

Terminy wywozu – zbiórka selektywna (odpady suche) – zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr VII – Osiedle Dalki

Agrestowa, Akacjowa, Baczyńskiego, Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cienista, Czereśniowa, Fredry, Gajowa, Gronowa, Herberta, Jabłoniowa, JagodowaJaśminowa, Jaworowa, Jeżynowa, Kasztanowa, Krasickiego, Kraszewskiego, Lipowa, Ludwiczaka, Makuszyńskiego, Malinowa, Miłosza, Mnichowska, Morelowa, Nałkowskiej, Odonica, Orzechowa, Porzeczkowa, Prosta,  Prusa, Przemysława, Skrajna, Słowiańska, Śliwowa, Wiśniowa, Ziemowita

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych – zabudowa jedno i wielorodzinna

Terminy wywozu – zbiórka selektywna (odpady suche) – zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr VIII – Osiedle Pustachowa

Biała, Boczna, Chłodna, Cisowa, Czeremchowa, Dzieci Wrzesińskich, Gębarzewska, Graniczna, Halna, Jarzębowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesionowa, Kalinowa, Kokoszki, Konopnickiej, Leszczynowa, Nowa, Platanowa, Polna, Południowa, Pstrowskiego, Półwiejska, Pustachowska, Traugutta, Ugory, Wiązowa, Wiejska, Wrzesińska, Wrzosowa, Zacisze, Żwirowa

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych – zabudowa jedno i wielorodzinna

Terminy wywozu – zbiórka selektywna (odpady suche) – zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr IX – Osiedle Osiniec + Osiedle Grunwaldzkie

28 Grudnia, 17 Dywizji Piechoty, Armii Krajowej, Armii Poznań, Artyleryjska, Batalionowa, Błękitna,  Boh. Westerplatte, Borowa, Bursztynowa, Cechowa, Cedrowa, Cymsa, Cyprysowa, Dębińska, Długosza, Grabowa, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Hoża, Jałowcowa, Jodłowa, Kadłubka, Kamp. Wrześniowej, Kawiary, Klonowa, Kolejowa, Kombatantów, Kopernika, Kosynierów, Ks. Sobczaka, Krucza, Księżycowa, Lazurowa, Leśna, Listopadowa, Łowiecka, Magnoliowa, Miła, Modrzewiowa, Nowaszki, Obrońców Gniezna, Osikowa, Osiniec, Piaskowa, Pławnik, Podchorążych, Podleśna, Powst. Warszawsk., Promykowa, Pułkowa, Słoneczna, Sokoła, Sosnowa, Starowiejska, Stolarska, Strzelecka, Sucha, Surowieckiego, Swojska, Szewska, Ślusarska, Świerkowa, Taczaka, Tęczowa, Wachtla, Wąska, Wesoła, Widna, Wierzbowa, Wiklinowa ,Wiosenna, Wiosny Ludów, Witkowska , Wojskowa, Wolności, Zagajnikowa Żołnierska

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych – zabudowa jedno i wielorodzinna

Terminy wywozu – zbiórka selektywna (odpady suche) – zabudowa jednorodzinna

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie – Zakład Oczyszczania Miasta podaje do wiadomości terminy wywozu zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej – worki na terenie Gminy Gniezno w terminie od lipca do grudnia 2016 roku:

Harmonogram wywozu zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej – Gmina Gniezno II półrocze 2016


Kategorie