URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie – Zakład Oczyszczania Miasta podaje to wiadomości terminy odbioru zmieszanych odpadów komunalnych, zbiórki selektywnej oraz odpadów zielonych w II kwartale 2018 roku z terenu Miasta Gniezna.

Stare Miasto:

Stare Miasto, Bednarski Rynek, Chociszewskiego, Chrobrego, Cierpięgi, Czysta, Dalkoska, Dąbrówki, Dworcowa, Farna, Franciszkańska, Garbarska, Grzybowo, Św. Jana, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Jolenty, Kaszarska, Kilińskiego, Kościuszki, Krótka, Krzywe Koło, Lecha, Łaskiego, Łącznica, Łąkowa, Łubieńskiego, 3 Maja, Św. Michała, Mickiewicza, Mieszka I, Moniuszki, Pocztowa, Podgórna, Powstańców Wlkp. Przecznica, Rybna, Rynek, Rzeźnicka, Seminaryjna, Sienkiewicza, Słomianka, Sobieskiego, Strumykowa, Plac 21 Stycznia, Świętokrzyska, Tumska, Warszawska, Wawrzyńca, Św. Wojciecha, Wyszyńskiego, Zaułek, Zielony Rynek, Żabia, Żuławy, Żwirki i Wigury

Terminy wywozu opadów komunalnych

Osiedle nr I – Osiedle Tysiaclecia

Barciszewskiego, Budowlanych, Chudoby, Cicha, Kwiatowa, Laubitza, Paczkowskiego, Roosevelta, Sikorskiego, Sobieralskiego, Spokojna, Staszica, Zabłockiego

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr II – Osiedle Winiary i Róża

Biskupińska, Gdańska, Orcholska, Kresowa, os. Jagiellońskie, os. Kazimierza Wielkiego, os. Łokietka, os. Orła Białego, os. Piastowskie, Pałucka, Pomowska, Spichrzowa, Wełnicka, Wodna, Zamiejska, Zgodna

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr III – Osiedle Konikowo

Chełmońskiego, Cieszkowskiego, Kasprowicza, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konikowo, Lelewela, Libelta, Marcinkowskiego, Matejki, Paderewskiego, Parkowa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Żeromskiego

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr IV – Osiedle Arkuszewo

Asnyka, Daleka, Dobrzyńska,Dożynkowa, Gębicka, Grodzka, Harcerska, Hetmańska, Inowrocławska, Kanclerska, Kasztelańska, Krańcowa, Kruszwicka, Kujawska, Lutosławskiego, Mała, Mazowiecka, Mogileńska, Mokra, Norwida, Odległa, Olsztyńska, Orna, Pomorska, Poselska, Prześwit, Pszeniczna, Rolna, Równa, Rubież, Rycerska, Senatorska, Szopena, Toruńska, Trzemeszeńska, Wierzbiczany, Wschodnia, Zatorze, Zabłockiego, Książęca, Marszałkowska

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr V – Osiedle Skiereszewo

Bartnicza, Bluszczowa, Chłopska, Dojazd, Głęboka,Kaliska, Kiszkowska, Konwaliowa, Kostrzyńska, Kościańska, Leszczyńska, Leśmiana, Liliowa, Malwowa, Ogrodowa, Orzeszkowej, Pobiedziska, Poprzeczna, Poznańska, Różana, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Storczykowa, Swarzędzka, Topolowa, Tulipanowa, Warzywna, Wieśniacza, Zielna, Żytnia

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr VI – Osiedle Piekary

Bema, Bzowa, Czarneckiego, Dąbrowskiego, Drobna, Gołębia, Górna, Kłeckoska, Łanowa, Miodowa, Młodzieży Polskiej, Młyńska, Modra, Myśliwiecka, Niska, Okopowa, Piekary, Pogodna, Promienista, Radosna, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Turkusowa, Zachodnia, Zakątek, Żerniki

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr VII – Osiedle Dalki

Agrestowa, Akacjowa, Baczyńskiego, Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cienista, Czereśniowa, Fredry, Gajowa, Gronowa, Herberta, Jabłoniowa, Jagodowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jeżynowa, Kasztanowa, Krasickiego, Kraszewskiego, Lipowa, Ludwiczaka, Makuszyńskiego, Malinowa, Miłosza, Mnichowska, Morelowa, Nałkowskiej, Odonica, Orzechowa, Porzeczkowa, Prosta, Prusa, Przemysława, Skrajna, Słowiańska, Śliwowa, Wiśniowa, Ziemowita

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr VIII – Osiedle Pustachowa

Biała, Boczna, Chłodna, Cisowa, Czeremchowa, Dzieci Wrzesińskich, Gębarzewska, Graniczna, Halna, Jarzębowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesionowa, Kalinowa, Kokoszki, Konopnickiej, Leszczynowa, Nowa, Platanowa, Polna, Południowa, Pstrowskiego, Półwiejska, Pustachowska, Traugutta, Ugory, Wiązowa, Wiejska, Wrzesińska, Wrzosowa, Zacisze, Żwirowa

Terminy wywozu odpadów komunalnych

Osiedle nr IX – Osiedle Osiniec + Osiedle Grunwaldzkie

28 Grudnia, 17 Dywizji Piechoty, Armii Krajowej, Armii Poznań, Artyleryjska, Batalionowa, Błękitna, Boh. Westerplatte, Borowa, Bursztynowa, Cechowa, Cedrowa, Cymsa, Cyprysowa, Dębińska, Długosza, Grabowa, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Hoża, Jałowcowa, Jodłowa, Kadłubka, Kamp. Wrześniowej, Kawiary, Klonowa, Kolejowa, Kombatantów, Kopernika, Kosynierów, Ks. Sobczaka, Krucza, Księżycowa, Lazurowa, Leśna, Listopadowa, Łowiecka, Magnoliowa, Miła, Modrzewiowa, Nowaszki, Obrońców Gniezna, Osikowa, Osiniec, Piaskowa, Pławnik, Podchorążych, Podleśna, Powst. Warszawsk., Promykowa, Pułkowa, Słoneczna, Sokoła, Sosnowa, Starowiejska, Stolarska, Strzelecka, Sucha, Surowieckiego, Swojska, Szewska, Ślusarska, Świerkowa, Taczaka, Tęczowa, Wachtla, Wąska, Wesoła, Widna, Wierzbowa, Wiklinowa ,Wiosenna, Wiosny Ludów, Witkowska , Wojskowa, Wolności, Zagajnikowa Żołnierska

Terminy wywozu odpadów komunalnych

 

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie – Zakład Oczyszczania Miasta podaje do wiadomości terminy wywozu zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej – worki na terenie Gminy Gniezno w pierwszej połowie 2018 roku. 

Harmonogram wywozu odpadów – Gmina Gniezno (I pół. 2018)

Harmonogram wywozu odpadów – Gmina Gniezno (I poł. 2018) – miejsca trudno dostępne

Zapraszamy do odwiedzania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który jest czynny w soboty w godzinach od 8:00 do 14:00 oraz w piątki od 15:00 do 17:00. PSZOK jest nieczynny w dni świąteczne. Poniżej w Regulaminie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdzie Państwo wykaz odpadów, jakie można pozostawić w Punkcie. 

Regulamin Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Gnieźnie

Wzór oświadczenia

 

Nowe zasady selektywnej zbiórki odpadów, obowiązujące od 1 stycznia 2018 roku:

Nowe zasady segregacji

 

 


Kategorie