Oferta pracy – pracownik działu kadr

URBIS Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku w dziale kadr. Szczegóły ogłoszenia znajdują się poniżej.

URBIS Sp. o. o. w Gnieźnie poszukuje osoby na stanowisko

Pracownik działu Kadr

Miejsce pracy: Gniezno

Naszą intencją jest zatrudnienie osoby samodzielnej, posiadającej już odpowiednie doświadczenie. Nie wykluczamy jednak możliwości zatrudnienia absolwenta studiów wyższych lub osoby studiującej.

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

§ wszelkie czynności z zakresu prawa pracy dotyczące nawiązywania oraz ustania stosunku pracy,

§ prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, w tym akt osobowych, ewidencji i rozliczania czasu pracy, planów urlopowych oraz nadzorowanie aktualności przechowywanych dokumentów,

§ sporządzanie oraz prowadzenie umów cywilnoprawnych,

§ sporządzanie raportów, analiz i zestawień kadrowych,

§ prowadzenie dokumentacji płacowej i dot. zasiłków chorobowych,

§ przygotowywanie cyklicznych raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,

Od kandydatów oczekujemy:

§ wykształcenia – preferowane wyższe (kierunki: ekonomia, zarządzanie kadrami itp.),

§ znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia dokumentów pracowniczych,

§ doświadczenia na podobnym stanowisku,

§ bardzo dobrej organizacji pracy,

§ systematyczności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

§ samodzielności, rzetelności, odpowiedzialności,

§ umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office

Oferujemy:

§ zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

§ miłą atmosferę w pracy,

§ stabilność zatrudnienia,

§ szanse rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających cv na adres
e-mail: m.bialecki@urbis.gniezno.pl lub osobisty kontakt z Działem Pracowniczo-Administracyjnym.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Kategorie