#DlaczegoWarto – szczegóły konkursu

Jak informowaliśmy wcześniej, tegoroczna edycja konkursu #DlaczegoWarto będzie mieć nieco inny charakter. O szczegółach dowiecie się z poniższego wpisu. 

Tegoroczny konkurs, podobnie jak jego zeszłoroczna edycja, jest adresowany dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Tym razem podzieliliśmy uczniów według trzech kategorii wiekowych:

Kategoria I – klasy 4-5 szkół podstawowych

Kategoria II – klasy 6. szkół podstawowych i 1. szkół gimnazjalnych

Kategoria III – klasy 2-3 szkół gimnazjalnych

Na uczniów wszystkich kategorii wiekowych będzie czekało to samo zadanie – jak najlepsze rozwiązanie testu, sprawdzającego wiedzę z zakresu ekologii, ze szczególnym uwzględnieniem zasad segregacji odpadów i funkcjonowania Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 marca br. pod adresem mailowym: konkurs@urbis.gniezno.pl. Zgodnie z Regulaminem Konkursu w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, klasę oraz szkołę, do której uczęszcza uczeń. Ponadto dla sprawniejszego kontaktu zalecamy podanie numeru telefonu.

Aby wyrównać szanse osób zgłaszających się w różnym czasie na przestrzeni miesiąca, szczegółowy zakres materiałów zostanie podany 1 kwietnia, czyli w momencie zakończenia zapisów. 

Konkurs odbędzie się 26 maja 2017 roku. w siedzibie spółki Urbis. W przypadku znacznej liczby uczestników finał konkursu zostanie poprzedzony eliminacjami, które odbędą się w tygodniu od 22-25 maja. 

Na laureatów konkursu, podobnie jak przed rokiem, czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy kategorii otrzymają rower, uczniowie na drugich miejscach – rolki, a osoby, które znajdą się na najniższym stopniu podium zostaną nagrodzone rakietami do tenisa. 

Regulamin konkursu DlaczegoWarto 2017

plakat