Harmonogram wywozu odpadów (III kwartał 2021) – Miasto Gniezno

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie – Zakład Oczyszczania Miasta podaje to wiadomości terminy odbioru zmieszanych odpadów komunalnych, zbiórki selektywnej oraz odpadów zielonych w III kwartale 2021 roku z terenu Miasta Gniezna.

Stare Miasto (zabudowa wielolokalowa)

Stare Miasto, Bednarski Rynek, Chociszewskiego, Chrobrego, Cierpięgi, Czysta, Dalkoska, Dąbrówki, Dworcowa, Farna, Franciszkańska, Garbarska, Grzybowo, Św. Jana, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Jolenty, Kaszarska, Kilińskiego, Kościuszki, Krótka, Krzywe Koło, Lecha, Łaskiego, Łącznica, Łąkowa, Łubieńskiego, 3 Maja, Św. Michała, Mickiewicza, Mieszka I, Moniuszki, Pocztowa, Podgórna, Przecznica, Rybna, Rynek, Rzeźnicka, Seminaryjna, Sienkiewicza, Słomianka, Sobieskiego, Strumykowa, Plac 21 Stycznia, Świętokrzyska, Tumska, Warszawska, Wawrzyńca, Św. Wojciecha, Wyszyńskiego, Zaułek, Zielony Rynek, Żuławy, Żwirki i Wigury

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Stare Miasto (III kw. 2021)

Osiedla: Osiniec i Grunwaldzkie, Pustachowa, Piekary, Skiereszewo, Dalki, Arkuszewo, Konikowo, 100-lecia, Winiary (zabudowa wielolokalowa): 

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Osiedla (zabudowa wielolokalowa) (III kw. 2021)

Stare Miasto (zabudowa jednorodzinna)

Stare Miasto, Bednarski Rynek, Chociszewskiego, Chrobrego, Cierpięgi, Czysta, Dalkoska, Dąbrówki, Dworcowa, Farna, Franciszkańska, Garbarska, Grzybowo, Św. Jana, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Jolenty, Kaszarska, Kilińskiego, Kościuszki, Krótka, Krzywe Koło, Lecha, Łaskiego, Łącznica, Łąkowa, Łubieńskiego, 3 Maja, Św. Michała, Mickiewicza, Mieszka I, Moniuszki, Pocztowa, Podgórna, Przecznica, Rybna, Rynek, Rzeźnicka, Seminaryjna, Sienkiewicza, Słomianka, Sobieskiego, Strumykowa, Plac 21 Stycznia, Świętokrzyska, Tumska, Warszawska, Wawrzyńca, Św. Wojciecha, Wyszyńskiego, Zaułek, Zielony Rynek, Żuławy, Żwirki i Wigury

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Stare Miasto (zabudowa jednorodzinna) (III kw. 2021)

Osiedle nr I – Osiedle Tysiąclecia (zabudowa jednorodzinna)

Barciszewskiego, Budowlanych, Chudoby, Cicha, Kwiatowa, Laubitza, Paczkowskiego, Roosevelta, Sikorskiego, Sobieralskiego, Spokojna, Staszica, Zabłockiego

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Tysiąclecia (III kw. 2021)

Osiedle nr II – Osiedle Winiary i Róża (zabudowa jednorodzinna)

Biskupińska, Gdańska, Orcholska, Kresowa, os. Jagiellońskie, os. Kazimierza Wielkiego, os. Łokietka, os. Orła Białego, os. Piastowskie, Pałucka, Pomowska, Spichrzowa, Wełnicka, Wodna, Zamiejska, Zgodna

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Winiary i Róża (III kw. 2021)

Osiedle nr III – Osiedle Konikowo (zabudowa jednorodzinna)

Chełmońskiego, Cieszkowskiego, Kasprowicza, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konikowo, Lelewela, Libelta, Marcinkowskiego, Matejki, Paderewskiego, Parkowa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Żeromskiego

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Konikowo (III kw. 2021)

Osiedle nr IV – Osiedle Arkuszewo (zabudowa jednorodzinna)

Asnyka, Daleka, Dobrzyńska, Dożynkowa, Gębicka, Grodzka, Harcerska, Hetmańska, Inowrocławska, Kanclerska, Kasztelańska, Krańcowa, Kruszwicka, Kujawska, Lutosławskiego, Mała, Mazowiecka, Mogileńska, Mokra, Norwida, Odległa, Olsztyńska, Orna, Pomorska, Poselska, Prześwit, Pszeniczna, Rolna, Równa, Rubież, Rycerska, Senatorska, Szopena, Toruńska, Trzemeszeńska, Wierzbiczany, Wschodnia, Zatorze, Zabłockiego, Książęca, Marszałkowska

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Arkuszewo (III kw. 2021)

Osiedle nr V – Osiedle Skiereszewo (zabudowa jednorodzinna)

Bartnicza, Bluszczowa, Chłopska, Dojazd, Głęboka, Kaliska, Kiszkowska, Konwaliowa, Kostrzyńska, Kościańska, Leszczyńska, Leśmiana, Liliowa, Malwowa, Ogrodowa, Orzeszkowej, Pobiedziska, Poprzeczna, Poznańska, Różana, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Storczykowa, Swarzędzka, Topolowa, Tulipanowa, Warzywna, Wieśniacza, Zielna, Żytnia

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Skiereszewo (III kw. 2021)

Osiedle nr VI – Osiedle Piekary (zabudowa jednorodzinna)

Bema, Bzowa, Czarneckiego, Dąbrowskiego, Drobna, Gołębia, Górna, Kłeckoska, Łanowa, Miodowa, Młodzieży Polskiej, Młyńska, Modra, Myśliwiecka, Niska, Okopowa, Piekary, Pogodna, Promienista, Powstańców Wielkopolskich, Radosna, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Turkusowa, Zachodnia, Zakątek, Żabia, Żerniki

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Piekary (III kw. 2021)

Osiedle nr VII – Osiedle Dalki (zabudowa jednorodzinna)

Agrestowa, Akacjowa, Baczyńskiego, Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cienista, Czereśniowa, Fredry, Gajowa, Gronowa, Herberta, Jabłoniowa, Jagodowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jeżynowa, Kasztanowa, Krasickiego, Kraszewskiego, Lipowa, Ludwiczaka, Makuszyńskiego, Malinowa, Miłosza, Mnichowska, Morelowa, Nałkowskiej, Odonica, Orzechowa, Porzeczkowa, Prosta, Prusa, Przemysława, Skrajna, Słowiańska, Śliwowa, Wiśniowa, Ziemowita

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Dalki (III kw. 2021)

Osiedle nr VIII – Osiedle Pustachowa (zabudowa jednorodzinna)

Biała, Boczna, Chłodna, Cisowa, Czeremchowa, Dzieci Wrzesińskich, Gębarzewska, Graniczna, Halna, Jarzębowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesionowa, Kalinowa, Kokoszki, Konopnickiej, Leszczynowa, Nowa, Platanowa, Polna, Południowa, Pstrowskiego, Półwiejska, Pustachowska, Traugutta, Ugory, Wiązowa, Wiejska, Wrzesińska, Wrzosowa, Zacisze, Żwirowa

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Pustachowa (III kw. 2021)

Osiedle nr IX – Osiedle Osiniec i Osiedle Grunwaldzkie (zabudowa jednorodzinna)

28 Grudnia, 17 Dywizji Piechoty, Armii Krajowej, Armii Poznań, Artyleryjska, Batalionowa, Błękitna, Boh. Westerplatte, Borowa, Bursztynowa, Cechowa, Cedrowa, Cymsa, Cyprysowa, Dębińska, Długosza, Grabowa, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Hoża, Jałowcowa, Jodłowa, Kadłubka, Kamp. Wrześniowej, Kawiary, Klonowa, Kolejowa, Kombatantów, Kopernika, Kosynierów, Ks. Sobczaka, Krucza, Księżycowa, Lazurowa, Leśna, Listopadowa, Łowiecka, Magnoliowa, Miła, Modrzewiowa, Nowaszki, Obrońców Gniezna, Osikowa, Osiniec, Piaskowa, Pławnik, Podchorążych, Podleśna, Powst. Warszawsk., Promykowa, Pułkowa, Słoneczna, Sokoła, Sosnowa, Starowiejska, Stolarska, Strzelecka, Sucha, Surowieckiego, Swojska, Szewska, Ślusarska, Świerkowa, Taczaka, Tęczowa, Wachtla, Wąska, Wesoła, Widna, Wierzbowa, Wiklinowa ,Wiosenna, Wiosny Ludów, Witkowska, Wojskowa, Wolności, Zagajnikowa Żołnierska

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Grunwaldzkie i Osiniec (III kw. 2021)


Kategorie