Harmonogram wywozu odpadów (IV kwartał 2021) – Miasto Gniezno

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie – Zakład Oczyszczania Miasta podaje to wiadomości terminy odbioru zmieszanych odpadów komunalnych, zbiórki selektywnej oraz odpadów zielonych w IV kwartale 2021 roku z terenu Miasta Gniezna.

Stare Miasto (zabudowa wielolokalowa)

Bednarski Rynek, Chociszewskiego, Chrobrego, Cierpięgi, Czysta, Dalkoska, Dąbrówki, Dworcowa, Farna, Franciszkańska, Garbarska, Grzybowo, Św. Jana, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Jolenty, Kaszarska, Kilińskiego, Kościuszki, Krótka, Krzywe Koło, Lecha, Łaskiego, Łącznica, Łąkowa, Łubieńskiego, 3 Maja, Św. Michała, Mickiewicza, Mieszka I, Moniuszki, Pocztowa, Podgórna, Przecznica, Rybna, Rynek, Rzeźnicka, Seminaryjna, Sienkiewicza, Słomianka, Sobieskiego, Strumykowa, Plac Piłsudskiego, Świętokrzyska, Tumska, Warszawska, Wawrzyńca, Św. Wojciecha, Wyszyńskiego, Zaułek, Zielony Rynek, Żuławy, Żwirki i Wigury

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Stare Miasto (IV kw. 2021)

Osiedla: Osiniec i Grunwaldzkie, Pustachowa, Piekary, Skiereszewo, Dalki, Arkuszewo, Konikowo, 1000-lecia, Winiary (zabudowa wielolokalowa): 

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Osiedla (zabudowa wielolokalowa) (IV kw. 2021)

Stare Miasto (zabudowa jednorodzinna)

Bednarski Rynek, Chociszewskiego, Chrobrego, Cierpięgi, Czysta, Dalkoska, Dąbrówki, Dworcowa, Farna, Franciszkańska, Garbarska, Grzybowo, Św. Jana, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Jolenty, Kaszarska, Kilińskiego, Kościuszki, Krótka, Krzywe Koło, Lecha, Łaskiego, Łącznica, Łąkowa, Łubieńskiego, 3 Maja, Św. Michała, Mickiewicza, Mieszka I, Moniuszki, Pocztowa, Podgórna, Przecznica, Rybna, Rynek, Rzeźnicka, Seminaryjna, Sienkiewicza, Słomianka, Sobieskiego, Strumykowa, Plac Piłsudskiego, Świętokrzyska, Tumska, Warszawska, Wawrzyńca, Św. Wojciecha, Wyszyńskiego, Zaułek, Zielony Rynek, Żuławy, Żwirki i Wigury

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Stare Miasto (zabudowa jednorodzinna) (IV kw. 2021)

Osiedle nr I – Osiedle Tysiąclecia (zabudowa jednorodzinna)

Barciszewskiego, Budowlanych, Chudoby, Cicha, Kwiatowa, Laubitza, Paczkowskiego, Roosevelta, Sikorskiego, Sobieralskiego, Spokojna, Staszica, Zabłockiego

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Tysiąclecia (IV kw. 2021)

Osiedle nr II – Osiedle Winiary i Róża (zabudowa jednorodzinna)

Biskupińska, Bolesława Śmiałego, Gdańska, Kanclerska, Kresowa, Kruszwicka, Książęca, Lutosławskiego, Marszałkowska, Orcholska, os. Jagiellońskie, os. Kazimierza Wielkiego, os. Łokietka, os. Orła Białego, os. Piastowskie, Pałucka, Pomowska, Poselska, Północna, Rycerska, Senatorska, Spichrzowa, Szopena, Trzemeszeńska, Wacława II, Wieniawskiego, Wełnicka, Wodna, Zatorze, Zamiejska, Zgodna

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Winiary i Róża (IV kw. 2021)

Osiedle nr III – Osiedle Konikowo (zabudowa jednorodzinna)

Chełmońskiego, Cieszkowskiego, Kasprowicza, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konikowo, Lelewela, Libelta, Marcinkowskiego, Matejki, Paderewskiego, Parkowa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Żeromskiego

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Konikowo (IV kw. 2021)

Osiedle nr IV – Osiedle Arkuszewo (zabudowa jednorodzinna)

Asnyka, Daleka, Dobrzyńska, Dożynkowa, Gębicka, Grodzka, Harcerska,  Inowrocławska, Kasztelańska, Krańcowa, Kujawska, Mała, Mazowiecka, Mogileńska, Mokra, Norwida, Odległa, Olsztyńska, Orna, Pomorska, Prześwit, Pszeniczna, Rolna, Równa, Rubież, Toruńska,  Wierzbiczany, Wschodnia, Zabłockiego

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Arkuszewo (IV kw. 2021)

Osiedle nr V – Osiedle Skiereszewo (zabudowa jednorodzinna)

Fiedlera, Bartnicza, bp. Michała Kozala, Bluszczowa, Chłopska, Dojazd, Gąbrowicza, Głęboka, Iwaszkiewicza, Tuwima, Iłłakiewiczówny, Kaliska, Kiszkowska, Konwaliowa, Kostrzyńska, Kościańska, Leszczyńska, Leśmiana, Liliowa, Malwowa, Ogrodowa, Orzeszkowej, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Pobiedziska, Poprzeczna, Poznańska, Rodziewiczówny, Różana, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Staffa, Storczykowa, Swarzędzka, Szymborskiej. Topolowa, Tulipanowa, Warzywna, Wieśniacza, Zielna, Żytnia

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Skiereszewo (IV kw. 2021)

Osiedle nr VI – Osiedle Piekary (zabudowa jednorodzinna)

Agatowa, Bema, Bzowa, Czarneckiego, Dąbrowskiego, Drobna, Gołębia, Górna, Kłeckoska, Łanowa, Miodowa, Młodzieży Polskiej, Młyńska, Modra, Myśliwiecka, Niska, Okopowa, Piekary, Pogodna, Promienista, Powstańców Wielkopolskich, Radosna, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Turkusowa, Zachodnia, Zakątek, Złota, Żabia, Żerniki

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Piekary (IV kw. 2021)

Osiedle nr VII – Osiedle Dalki (zabudowa jednorodzinna)

Agrestowa, Akacjowa, Baczyńskiego, Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cienista, Czereśniowa, Fredry, Gajowa, Gronowa, Herberta, Jabłoniowa, Jagodowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jeżynowa, Kasztanowa, Krasickiego, Kraszewskiego, Lipowa, Ludwiczaka, Makuszyńskiego, Malinowa, Miłosza, Mnichowska, Morelowa, Nałkowskiej, Odonica, Orzechowa, Porzeczkowa, Prosta, Prusa, Przemysława, Skrajna, Słowiańska, Śliwowa, Wiśniowa, Ziemowita

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Dalki (IV kw. 2021)

Osiedle nr VIII – Osiedle Pustachowa (zabudowa jednorodzinna)

Biała, Boczna, Chłodna, Cisowa, Czeremchowa, Dzieci Wrzesińskich, Gębarzewska, Graniczna, Halna, Jarzębowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesionowa, Kalinowa, Kokoszki, Konopnickiej, Leszczynowa, Nowa, Okulickiego, Platanowa, Polna, Południowa, Półwiejska, Pustachowska, Skalna, Traugutta, Ugory, Wiązowa, Wiejska, Wrzesińska, Wrzosowa, Zacisze, Żwirowa

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Pustachowa (IV kw. 2021)

Osiedle nr IX – Osiedle Osiniec i Osiedle Grunwaldzkie (zabudowa jednorodzinna)

28 Grudnia, 17 Dywizji Piechoty, Armii Krajowej, Armii Poznań, Artyleryjska, Batalionowa, Błękitna, Boh. Westerplatte, Borowa, Bursztynowa, Cechowa, Cedrowa, Cymsa, Cyprysowa, Dębińska, Długosza, Grabowa, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Hoża, Jałowcowa, Jodłowa, Kadłubka, Kamp. Wrześniowej, Kawiary, Klonowa, Kolejowa, Kombatantów, Kopernika, Kosynierów, Ks. Sobczaka, Krucza, Księżycowa, Lazurowa, Leśna, Listopadowa, Łowiecka, Magnoliowa, Miła, Modrzewiowa, Nowaszki, Obrońców Gniezna, Oficerska, Osikowa, Osiniec, Piaskowa, Pławnik, Podchorążych, Podleśna, Powst. Warszawsk., Promykowa, Pułkowa, Słoneczna, Sokoła, Sosnowa, Starowiejska, Stolarska, Strzelecka, Sucha, Surowieckiego, Swojska, Szewska, Ślusarska, Świerkowa, Taczaka, Tęczowa, Wachtla, Wąska, Wesoła, Widna, Wierzbowa, Wiklinowa ,Wiosenna, Wiosny Ludów, Witkowska, Wojskowa, Wolności, Zagajnikowa Żołnierska

Terminy wywozu odpadów komunalnych – Os. Grunwaldzkie i Osiniec (IV kw. 2021)


Kategorie