Pokaż #DlaczegoWarto segregować odpady

Spółka URBIS gorąco zachęca do wzięcia udziału w konkursie #DlaczegoWarto, którego ideą jest propagowanie selektywnej zbiórki odpadów. Adresatem konkursu są uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych, znajdujących się na terenie powiatów gnieźnieńskiego i wrzesińskiego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. #DlaczegoWarto odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezna – Tomasza Budasza. 

Zasady konkursu są bardzo proste. Zadaniem uczniów szkół podstawowych jest przygotowanie plakatu (wielkości przynajmniej kartki A3), zachęcającego do segregacji odpadów. Młodzież szkół gimnazjalnych ma z kolei za zadanie przygotowanie filmu o tej samej tematyce. Długość wspomnianego filmu powinna być nie krótsza niż 30 sekund i jednocześnie nie dłuższa niż 5 minut. W przypadku prac filmowych istnieje możliwość przygotowania jej w zespole nie większym niż 5 osób.

Na wszystkie prace czekamy do 13 maja br.. Wszystkie podpisane prace należy dostarczyć osobiście do siedziby spółki URBIS w Gnieźnie (ul. Chrobrego 24/25). Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się najpóźniej 15 czerwca. Więcej informacji na ten temat podamy już niebawem.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostaną przyznane w trzech kategoriach: klasy 1-3 oraz 4-6 szkół podstawowych, a także szkół gimnazjalnych.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie, który można znaleźć TUTAJ.

Tablety i pobyt w Skorzęcinie – znamy nagrody w #DlaczegoWarto. 

plakat gimnazjum plakat podstawówka