Schronisko dla Zwierząt w Gnieźnie zaprasza na dzień otwarty w dniu 15.10.2022 r. (sobota) od godz. 13:00

Zastanawiasz się nad adopcją czworonoga? Nie byłeś pewny wobec tej decyzji, chciałbyś ją dokładnie przemyśleć, otrzymać kilka dobrych rad? Masz ochotę przyjść do schroniska, by zapoznać się z naszymi podopiecznymi do adopcji? Cudownie, masz idealną okazję!

15 października (sobota), od godziny 13:00 organizujemy Dzień Otwarty w naszym schronisku. Tego dnia, zapraszamy wszystkich, szczególnie osoby, które są zainteresowane adopcją zwierzaka, jak również wyprowadzeniem psiaków. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, rozwiążemy wątpliwości, a przede wszystkim dopasujemy odpowiedniego psa/kota do Waszych oczekiwań, możliwości i doświadczenia. Pójdziemy razem na spacer, poznamy się bliżej! Nie wahaj się, przyjdź! Co czeka na Ciebie tego dnia?

  • Przede wszystkim, poznasz naszych cudownych podopiecznych, którzy czekają na dom!
  • Każda osoba będzie miała przydzielonego wolontariusza, który oprowadzi po schronisku.
  • Mini piknik – w trakcie odprowadzania, będzie można poczęstować się różnymi pysznościami, wypić ciepłą herbatę czy kawę.
  • Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiedzą nasi zaprzyjaźnieni behawioryści, opowiedzą w jaki sposób odczytywać psie sygnały, rozumieć ich język.
  • Kącik dla dzieci – by uświadamiać, że zwierzę to nie zabawka, a czująca istota.
  • Czeka na Was wspaniała atmosfera, poznacie naszą wspaniałą ekipę ludzi, którzy wspólnie tworzą to miejsce.