Tablety i pobyt w Skorzęcinie – znamy nagrody w #DlaczegoWarto!

Cały czas trwa nabór prac do konkursu #DlaczegoWarto. Tymczasem wiemy już, jakie nagrody czekają na wyłonionych laureatów. Jest o co walczyć!

Przypomnijmy, że konkurs, który odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezna – Tomasza Budasza adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatów gnieźnieńskiego i wrzesińskiego. Zadaniem uczniów podstawówek jest przygotowanie plakatu zachęcającego segregacji odpadów. Z podobną tematyką mierzą się gimnazjaliści, jednak w ich przypadku pracę konkursową stanowi krótki materiał filmowy.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w trzech kategoriach – klas 1-3 oraz 4-6 szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych. W każdej z nich wyróżnione zostaną trzy najlepsze prace, a na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci tabletów, e-booków i smartwatchy. To dla uczniów podstawówek. Ekipa filmowa złożona z uczniów gimnazjów (przypomnijmy, że w jednym zespole nie może być więcej niż 5 osób!) powalczy o tygodniowy pobyt w jednym ze skorzęcińskich domków wypoczynkowych. Co dla pozostałych dwóch zespołów? Niech to pozostanie niespodzianką.

Przypominamy – termin oddawania prac mija 13 maja, więc czasu pozostaje coraz mniej. Regulamin konkursu znajduje się poniżej. Zachęcamy do zabawy i czekamy na Wasze prace!

Regulamin konkursu