URBIS zaprezentował się na Rynku

W dzisiejsze popołudnie spółka URBIS zaprezentowała się na gnieźnieńskim Rynku. Nie zabrakło wielu atrakcji, przede wszystkim dla najmłodszych mieszkańców. 

Dzisiejsze wydarzenie miało związek z trwającym obecnie cyklem wydarzeń „W służbie miastu i społeczeństwu”. W ramach tej inicjatywy w centrum Pierwszej Stolicy Polski prezentują się służby mundurowe oraz spółki miejskie. Dzięki temu mieszkańcy mogą bliżej przyjrzeć się pracy tych jednostek.

Czwartek był dniem prezentacji spółki URBIS. Na tę okoliczność zaprezentowano najnowszy sprzęt, z jakiego korzystają pracownicy. Na Rynku pojawiły się hakowiec i ładowarka – dwa pojazdy znajdujące się we flocie pojazdów ZZO Lulkowo. Przy tej okazji zjawili się także wolontariusze Schroniska Dla Zwierząt w Gnieźnie – jednostki, której zarządcą jest właśnie URBIS. Pracownicy schroniska udzielili wyczerpujących odpowiedzi na tematy związane z pracą w schronisku, jak również ewentualną adopcją zwierzaków.  Nie zabrakło także wielu upominków i gadżetów dla najmłodszych.

Jutro czeka nas ostatni dzień akcji „W służbie miastu i społeczeństwu”. W piątek zaprezentuje się kolejna miejska spółka – tym razem Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. Początek o godz. 16.00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego wydarzenia.

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 1615