Komunikat Zakładu Oczyszczania Miasta

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie – Zakład Oczyszczania Miasta podaje do wiadomości terminy odbioru zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej w III kwartale 2015 r. z terenu Miasta Gniezno:

Stare Miasto
Bednarski Rynek, Chociszewskiego, Chrobrego, Cierpięgi, Czysta, Dalkoska, Dąbrówki, Dworcowa, Farna, Franciszkańska, Garbarska, Grzybowo, Św. Jana, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Jolenty, Kaszarska, Kilińskiego, Kościuszki,  Krótka, Krzywe Koło,  Lecha, Łaskiego, Łącznica, Łąkowa, Łubieńskiego,  3 Maja, Św. Michała,  Mickiewicza, Mieszka I, Moniuszki,  Pocztowa, Podgórna, Powstańców Wlkp. Przecznica,  Rybna, Rynek, Rzeźnicka, Seminaryjna, Sienkiewicza, Słomianka, Sobieskiego,  Strumykowa, Plac 21 Stycznia, Świętokrzyska, Tumska, Warszawska, Wawrzyńca, Św. Wojciecha, Wyszyńskiego, Zaułek, Zielony Rynek, Żabia, Żuławy, Żwirki i Wigury

stare_miasto_wywoz_zmieszanych_odpadow_zabudowa_jedno_i_wielorodzinna_III_kw_2015

miasto_zbiorka_selektywna_zabudowa_jednorodzinna_III_kw_2015

Osiedle nr I –  Osiedle Tysiaclecia
Barciszewskiego, Budowlanych, Chudoby, Cicha, Kwiatowa, Laubitza, Paczkowskiego, Roosevelta, Sikorskiego, Sobieralskiego, Spokojna, Staszica, Zabłockiego

osiedle_nr_I_tysiaclecie_wywoz_zmieszanych_odpadow_zabudowa_jedno_i_wielorodzinna_III_kw_2015 osiedle_nr_I_tysiaclecie_zbiorka_selektywna_zabudowa_jednorodzinna_III_kw_2015

Osiedle nr II – Osiedle Winiary
Biskupińska, Gdańska, Orcholska, Kresowa, os. Jagiellońskie, os. Kazimierza Wielkiego,    os. Łokietka, os. Orła Białego, os. Piastowskie, Pałucka, Pomowska, Spichrzowa, Wełnicka, Wodna, Zamiejska, Zgodna

osiedle_nr_II_winiary_wywoz_zmieszanych_odpadow_zabudowa_jedno_i_wielorodzinna_III_kw_2015 osiedle_nr_II_winiary_zbiorka_selektywna_zabudowa_jednorodzinna_III_kw_2015

Osiedle nr III – Osiedle Konikowo
Chełmońskiego, Cieszkowskiego, Kasprowicza, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konikowo, Lelewela, Libelta, Marcinkowskiego, Matejki, Paderewskiego, Parkowa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Żeromskiego

osiedle_nr_III_konikowo_wywoz_zmieszanych_odpadow_zabudowa_jedno_i_wielorodzinna_III_kw_2015 osiedle_nr_III_konikowo_zbiorka_selektywna_zabudowa_jednorodzinna_III_kw_2015

Osiedle nr IV – Osiedle Arkuszewo
Asnyka, Daleka, Dobrzyńska,Dożynkowa, Gębicka, Grodzka, Harcerska, Hetmańska, Inowrocławska, Kanclerska, Kasztelańska, Krańcowa, Kruszwicka, Kujawska, Lutosławskiego, Mała, Mazowiecka, Mogileńska, Mokra, Norwida, Odległa, Olsztyńska, Orna, Pomorska, Poselska, Prześwit, Pszeniczna, Rolna, Równa, Rubież, Rycerska, Senatorska, Szopena, Toruńska, Trzemeszeńska, Wierzbiczany, Wschodnia, Zatorze

osiedle_nr_IV_arkuszewo_wywoz_zmieszanych_odpadow_zabudowa_jedno_i_wielorodzinna_III_kw_2015 osiedle_nr_IV_arkuszewo_zbiorka_selektywna_zabudowa_jednorodzinna_III_kw_2015

Osiedle nr V – Osiedle Skiereszewo
Bartnicza, Bluszczowa, Chłopska, Dojazd, Głęboka,Kaliska, Kiszkowska, Konwaliowa, Kostrzyńska, Kościańska, Leszczyńska, Leśmiana, Liliowa, Malwowa, Myśliwiecka  od nr 52, Ogrodowa, Orzeszkowej, Pobiedziska, Poprzeczna, Poznańska, Różana, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Storczykowa, Swarzędzka, Topolowa, Tulipanowa, Warzywna, Wieśniacza, Zielna, Żytnia

osiedle_nr_V_skiereszewo_wywoz_zmieszanych_odpadow_zabudowa_jedno_i_wielorodzinna_III_kw_2015 osiedle_nr_V_skiereszewo_zbiorka_selektywna_zabudowa_jednorodzinna_III_kw_2015

Osiedle nr VI – Osiedle Piekary
Bema, Bzowa, Czarneckiego, Dąbrowskiego, Drobna, Gołębia, Górna, Kłeckoska, Łanowa, Miodowa, Młodzieży Polskiej, Młyńska, Modra, Myśliwiecka do nr 51, Niska, Okopowa, Piekary, Pogodna, Promienista, Radosna, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Turkusowa, Zachodnia, Zakątek, Żerniki

osiedle_nr_VI_piekary_zbiorka_selektywna_zabudowa_jednorodzinna_III_kw_2015 osiedle_nr_VI_piekary_wywoz_zmieszanych_odpadow_zabudowa_jedno_i_wielorodzinna_III_kw_2015

Osiedle nr VII – Osiedle Dalki
Agrestowa, Akacjowa, Baczyńskiego, Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cienista, Czereśniowa, Fredry, Gajowa, Gronowa, Herberta, Jabłoniowa, JagodowaJaśminowa, Jaworowa, Jeżynowa, Kasztanowa, Krasickiego, Kraszewskiego, Lipowa, Ludwiczaka, Makuszyńskiego, Malinowa, Miłosza, Mnichowska, Morelowa, Nałkowskiej, Odonica, Orzechowa, Porzeczkowa, Prosta,  Prusa, Przemysława, Skrajna, Słowiańska, Śliwowa, Wiśniowa, Ziemowita

osiedle_nr_VII_dalki_wywoz_zmieszanych_odpadow_zabudowa_jedno_i_wielorodzinna_III_kw_2015 osiedle_nr_VII_dalki_zbiorka_selektywna_zabudowa_jednorodzinna_III_kw_2015

Osiedle nr VIII – Osiedle Pustachowa
Biała, Boczna, Chłodna, Cisowa, Czeremchowa, Dzieci Wrzesińskich, Gębarzewska, Graniczna, Halna, Jarzębowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesionowa, Kalinowa, Kokoszki, Konopnickiej, Leszczynowa, Nowa, Platanowa, Polna, Południowa, Pstrowskiego, Półwiejska, Pustachowska, Traugutta, Ugory, Wiązowa, Wiejska, Wrzesińska, Wrzosowa, Zacisze, Żwirowa

osiedle_nr_VIII_pustachowa_zbiorka_selektywna_zabudowa_jednorodzinna_III_kw_2015 osiedle_nr_VIII_pustachowa_wywoz_zmieszanych_odpadow_zabudowa_jedno_i_wielorodzinna_III_kw_2015

Osiedle nr IX – Osiedle Osiniec + Osiedle Grunwaldzkie
28 Grudnia, 17 Dywizji Piechoty, Armii Krajowej, Armii Poznań, Artyleryjska, Batalionowa, Błękitna,  Boh. Westerplatte, Borowa, Bursztynowa, Cechowa, Cedrowa, Cymsa, Cyprysowa, Dębińska, Długosza, Grabowa, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Hoża, Jałowcowa, Jodłowa, Kadłubka, Kamp. Wrześniowej, Kawiary, Klonowa, Kolejowa, Kombatantów, Kopernika, Kosynierów, Ks. Sobczaka, Krucza, Księżycowa, Lazurowa, Leśna, Listopadowa, Łowiecka, Magnoliowa, Miła, Modrzewiowa, Nowaszki, Obrońców Gniezna, Osikowa, Osiniec, Piaskowa, Pławnik, Podchorążych, Podleśna, Powst. Warszawsk., Promykowa, Pułkowa, Słoneczna, Sokoła, Sosnowa, Starowiejska, Stolarska, Strzelecka, Sucha, Surowieckiego, Swojska, Szewska, Ślusarska, Świerkowa, Taczaka, Tęczowa, Wachtla, Wąska, Wesoła, Widna, Wierzbowa, Wiklinowa ,Wiosenna, Wiosny Ludów, Witkowska , Wojskowa, Wolności, Zagajnikowa Żołnierska

osiedle_nr_IX_osiniec_grunwaldzkie_zbiorka_selektywna_zabudowa_jednorodzinna_III_kw_2015 osiedle_nr_IX_osiniec_grunwaldzkie_wywoz_zmieszanych_odpadow_zabudowa_jedno_i_wielorodzinna_III_kw_2015


Kategorie