Segreguj odpady i wygraj atrakcyjne nagrody!

26 września wystartuje loteria „Nagradzanie za segregowanie”, w której na mieszkańców Gniezna czekają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu RTV i AGD. 

Pierwotnie konkurs miał rozpocząć się 1 września, jednak ze względu na trwającą akcję informacyjną dotyczącą loterii postanowiono o przesunięciu rozpoczęcia na 26 września. 

W loterii mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Miasta Gniezna, którzy wcześniej zadeklarowali selektywną zbiórkę odpadów, prowadzą ją zgodnie z przepisami oraz nie mają zaległości w opłatach za gospodarowanie odpadami. By wziąć udział w akcji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostarczany przez pracowników spółki Urbis oraz zarządców lub administratorów nieruchomości. Formularze można również otrzymać w Referacie ds. Zagospodarowania Odpadów Urzędzie Miejskim w Gnieźnie. Następnie po złożeniu zgłoszenia, na worki z odpadami suchymi należy nakleić specjalną naklejkę i wrzucić je do odpowiednich pojemników. 

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Raz w miesiącu odbędzie się losowanie trzech upominków w postaci małego sprzętu AGD. Z kolei w czerwcu 2017 roku podczas corocznego Dnia Otwartego w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie odbędzie się losowanie nagród głównych, którymi są: 50″ calowy telewizor LCD, lodówka oraz pralka. 

Wszystkie informacje związanie z loterią można znaleźć na stronie: nagradzaniezasegregowanie.gniezno.eu.