W siedzibie spółki rozmawiano na temat piłki ręcznej

W środę, 2 sierpnia doszło do spotkania na linii MKS PR Gniezno – władze Miasta Gniezna. 

Miejscem rozmów była siedziba spółki URBIS – głównego sponsora klubu. Ze strony Urzędu Miejskiego na spotkaniu zjawili się prezydent Miasta Gniezna, Tomasz Budasz oraz jego zastępca, Michał Powałowski. Klub reprezentowali natomiast szkoleniowcy drużyny – Robert Popek i Roman Solarek. W spotkaniu wziął również udział prezes Spółki Edmund Młodzikowski. 

Głównym tematem był oczywiście start drużyny w zbliżających się rozgrywkach. Przypomnijmy, że zespół z Pierwszej Stolicy Polski zdołał wywalczyć awans do I ligi, będąc jednocześnie jedyną niepokonaną drużyną na tym szczeblu rozgrywek. W ślad za pierwszym zespołem poszły młodsze szczypiornistki, które zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski juniorek młodszych. 

Nic więc dziwnego, że po tak udanym sezonie współpraca z władzami miejskimi, jak i spółką URBIS układa się bardzo dobrze. Nasza firma od sezonu 2015/2016 jest tytularnym sponsorem pierwszej drużyny i na mocy porozumienia podpisanego w marcu tego roku będzie wspierać klub również w kolejnym sezonie. 

Już teraz zapraszamy na inauguracyjny pojedynek, który zaplanowano na weekend 23/24 września. Gorąco zachęcamy do wspierania gnieźnieńskich szczypiornistek i śledzenia ich poczynań, o których możecie poczytać na ich oficjalnym facebookowym profilu.